Łóżka drewniane zapewniają komfortowy sen, pięknie się prezentują i dopasują się do każdej aranżacji.

Zastanawiasz się, jakie podłoże spełni Twoje wysokie oczekiwania? Łóżka drewniane to nie tylko klasyczne, ale i eleganckie meble do Twojej sypialni. Surowiec ten jest podstawowym, najpopularniejszym i najtrwalszym na rynku drewnianym. Dlatego, jeśli zależy Ci na solidnym podłożu do spania, dodatkowo wykonanym z naturalnego, kojącego materiału, koniecznie przejrzyj naszą ofertę, w której znajdziesz nasze łóżka drewniane, które posłużą Ci przez długie lata.

Łóżka drewniane

Solidne łóżka drewniane zapewniają komfort na lata

Meble wykonane z drewna, od zawsze znajdowały się w wielu domach, ponieważ surowiec ten zapewnia im solidne wykończenie, elegancki i klasyczny design, a także wpływa kojąco na nasze samopoczucie, ponieważ dzięki niemu mamy bliski kontakt z naturą. Jeśli nie chcesz co kilka lat wymieniać swojego podłoża na nowe, łóżka drewniane powinny być tym, czego należy szukać. Zamiast więc szukać innego, stabilnego i zapewniającego bezpieczeństwo podłoża, postaw na łóżka drewniane z naszej oferty.

Łóżka drewniane
Łóżka drewniane

Łóżka drewniane spełnią oczekiwania każdej osoby

Nie każdej osobie podoba się pomysł zakupu łóżka na metalowej ramie, ponieważ wprowadzają one do sypialni chłód. Wybierając łóżka drewniane, nie dość, że ocieplisz klimat swojej sypialni, to dodatkowo możesz być pewien, że dopasują się one do każdego typu aranżacji, niezależnie czy będzie to wystrój klasyczny, elegancki czy nowoczesny. Na rynku sypialnianym znajdziesz łóżka drewniane małżeńskie, dla dzieci, dla młodzieży, a także łóżka piętrowe.

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane to najlepsze rozwiązanie do każdej sypialni, w której ma panować przytulny klimat, na który z pewnością zasługujesz.

Łóżka drewniane

Eleganckie

drewniane meble zawsze prezentują się w stylowy sposób

Łóżka drewniane

Funkcjonalne

wybierz model ze schowkiem na pościel

Łóżka drewniane

Dopasowane do Ciebie

wpasują się w każdą sypialną aranżację

Łóżka drewniane

Trwałe

nie ma na rynku solidniejszego surowca niż drewno

Wybrane łóżka drewniane

Rodzaje materacy

Łóżka drewniane
Łóżka drewniane
Masz problem z wyborem materaca?

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w dobraniu idealnego materaca!

Łóżka drewniane

Wybierając łóżka drewniane do swojej sypialni, będziesz mieć gwarancję, że będą Ci służyć długie lata, ponieważ drewno, jest bardzo odporne na dużą eksploatację, zachowując przez długi czas, swoją docelową formę. Niejednokrotnie meble wykonane z drewna, służą swoim właścicielom przez kilka pokoleń, więc nie trzeba tracić pieniędzy na kolejny mebel. Łóżka drewniane są też unikalne, dzięki temu, że każdy kawałek tego surowca ma swoje usłojenie i zabarwienie, dzięki czemu na rynku nie będzie innego, takiego samego podłoża jak to, w które zainwestujesz.

Kupując łóżka drewniane, wiele osób ma też na względzie ich właściwości zdrowotne, bo przecież drewno jest całkowicie naturalnym surowcem, który nie odbija się negatywnie na organizmie ludzkim. Dodatkowo podłoże z niego wykonane wykazuje właściwości antystatyczne, co oznacza, że nie zbiera kurzu, co jest bardzo ważną właściwością dla alergików. Do tej pozytywnej cechy, należy również dodać higroskopijność, która oznacza, że drewno ma zdolność absorpcji i oddaje wilgoć do otoczenia. Należy również pamiętać, że żadne inne tworzywo, zwłaszcza sztuczne, nie będzie prezentowało się tak elegancko, jak drewno. Łóżka drewniane tworzą elegancki, ale przyjemny w odbiorze klimat. Aby przez dłuższy czas cieszyć się jego wspaniałym wyglądem, wystarczy od czasu do czasu, przemyć je wilgotną szmatką. Wspaniałą cechą drewna jest również to, że fantastycznie łączy się z innymi surowcami, np. szkłem czy metalem. Może więc idealnie dopasować się do wszelakich mebli, wykonanych z innych surowców, zmiękczając klimat w danym wnętrzu.

Stawiając na drewniane łóżko będziesz pewny, że wybrałeś najlepsze możliwe rozwiązanie, które da Ci wysoki komfort użytkowania, świetną estetykę i wytrzymałość.