Materace bonelowe są wytrzymałe i dostępne w niskiej cenie. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które może sprawdzić się w Twojej sypialni.

Zdarza Ci się Cię obudzić nad ranem i mimo w pełni przespanej nocy nadal czuć zmęczenie? A może wybudzasz się niekiedy w środku snu i nie wiesz, dlaczego? Przyczyn problemów ze snem może być naprawdę wiele. Jednym z nich jest nieprawidłowo dobrane podłoże do spania. Materace bonelowe mogą więc okazać się najlepszym wyborem dla Ciebie. Produkty te są przede wszystkim niezwykle wytrzymałe i twarde. Jeśli jesteś fanem trwałych rozwiązań i nie lubisz odkształceń podłoża w łóżku, być może materace bonelowe będą Twoim strzałem w dziesiątkę.

Materace bonelowe

Materace bonelowe — idealny pomysł uwzględniający aspekty ekonomiczne

Materace bonelowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym przez obiekty komercyjne i osoby prywatne zajmujące się wynajmowaniem miejsc noclegowych. Ze względu na swoją niską cenę w stosunku do reszty rodzajów materacy, są bezkonkurencyjnym elementem wykończenia wnętrz hoteli, pensjonatów i lokali prywatnych. Niesamowita trwałość i solidność ich konstrukcji sprawia, iż materace bonelowe służą przez wiele lat, pozwalając cieszyć się ich użytkownikom komfortem nieprzerwanego snu.

Materace bonelowe
Materace bonelowe

Materace bonelowe są gwarantem równomiernego rozłożenia ciężaru ciała.

Nikt nie lubi efektu „zapadania się” w głąb łóżka. Próbujesz zasnąć, ale odkształcony materac skutecznie uniemożliwia Ci oddanie się w objęcia Morfeusza? Materace bonelowe z pewnością zapobiegną temu przykremu odczuciu. Charakteryzują się bowiem wysoką elastycznością powierzchniową. Tworzą go sprężyny w kształcie klepsydry, połączone poprzecznie za pomocą spirali. To sprawia, iż w momencie nacisku w jednym punkcie, pozostałe sprężyny są również ciągnięte. Dzięki temu rozwiązaniu materace bonelowe pomagają rozłożyć ciężar ciała równomiernie na całej powierzchni podłoża.

Materace bonelowe

Materace bonelowe są dla Ciebie, jeśli jesteś zwolennikiem rozwiązań, które mają Ci służyć wiele lat i zapewnić zdrowy i komfortowy sen.

Materace bonelowe

Tanie

Dbają o Twoją kieszeń zapewniając długą żywotność.

Materace bonelowe

Przewiewne

Gwarantują Ci świetną cyrkulację powietrza

Materace bonelowe

Wytrzymałe

Trwała konstrukcja sprawia, iż służą latami

Materace bonelowe

Elastyczne

Wraz ze wzrostem ciężaru, rośnie siła wyporu sprężyn

Wybrane materace bonelowe

Rodzaje materacy

Materace bonelowe
Materace bonelowe
Masz problem z wyborem materaca?

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w dobraniu idealnego materaca!

Materace bonelowe

Odpowiedni dobór materaca jest kwestią kluczową dla naszego zdrowia i udanego wypoczynku. Na materace bonelowe, które są najstarszym typem materacy na rynku, chętnie decydują się osoby i instytucje zajmujące się usługami noclegowymi, ponieważ są to jedne z najbardziej wytrzymałych materacy na rynku. Jednocześnie niska cena sprawia, że ich zakup nie nadwyręży zanadto budżetu. Nie pracują one punktowo, a płaszczyznowo to właśnie ta cecha wyróżnia je najbardziej na tle innych podłoży. Z racji tego, że wszystkie sprężyny są ze sobą połączone, nacisk na jedną z nich powoduje, że wszystkie zaczynają opadać w dół, dlatego nie są polecane dla osób, które mają problemy np. z kręgosłupem.

Materace bonelowe sprawdzą się również w domowym zaciszu. Ich wysoka elastyczność progresywna jest doceniana zwłaszcza przez użytkowników, którzy potrzebują silnego wsparcia podczas odpoczynku oraz osoby o większej wadze. Materace te nie zapadają się bowiem pod wpływem dużego ciężaru, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane przez długie lata. W praktyce działa to tak, że im większa waga śpiącego, tym opór sprężyn jest silniejszy. Tego rodzaju materace nie są co prawda polecane dla niemowlaków i małych dzieci, ale już starsze dzieci i nastolatki mogą być dobrymi adresatami tego rozwiązania. Zatem każdy starszak, który traktuje swoje łóżko jako trampolinę, solidna konstrukcja i wytrzymałość bonelowych sprężyn mogą lepiej znieść te dziecięce zabawy aniżeli pozostałe rodzaje podłoży. Materace bonelowe są również dobrą opcją dla singli, którzy zwracają uwagę na jakość swojego snu i oszczędność, którą może przynieść ta decyzja.

Warto tu dodać także, iż układ sprężyn w tego rodzaju materacach zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, a w konsekwencji i należytą termoregulację organizmu.