Samos

Producent: Materace Koło
Dostępność:
3-8 dni roboczych 3-8 dni roboczych
 • Rozmiar

 • Pokrowiec

szt.
630,00 zł
Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni C .
Rozpinany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym .
Materac - Antyalergiczny .
Materac kieszonkowy .
Materac obustronny.
Materac z 7 strefami twardości. Materac 7-polowy.Materac kieszonkowy obłożony obustronnie sprężystą pianką. Materac z siedmioma strefami twardości zaleca się osobom, które nie kręcą się intensywnie w nocy, śpią w jednej pozycji z poduszką na głowie. Przekręcanie się wszerz łóżka powoduje, że nie trafiamy w odpowiednie strefy twardości i odpoczynek może być niewłaściwy.

Materac jest dla Ciebie, jeśli:

 • nie kręcisz się intensywnie w nocy
 • lubisz sprężyste podłoże
 • jesteś alergikiem (pokrowiec Alergik zdejmowany do prania)

  Plusy:
  • sprężyny siedmiopolowe,
  • wersja letnio-zimowa,
  • wersja alergik.
  • Materac posiada 230 sprężyn na m2.
  • Twardość materaca 3 średniwkład: materaca wykonany jest ze sprężyn 7-polowych woreczkowych o zróżnicowanej elastyczności, dopasowanej do fizjologicznej budowy ciała. Sprężyny wykonane zostały z wysokogatunkowego drutu. Klejone są punktowo pośrodku ich wysokości.  Wkład materaca obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25mm o zwiąkszonej sprężystości.

pokrowiec dostępny w wersjach:

- Letnio-zimowy wykonany z materiału obiciowego (40%poliestru, 60%bawełny), pikowany trójwarstwowo z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m² , bawełną 200g/m² i pianką poliretanową 7mm co zapewnia latem zdrowy klimat spania, a z drugiej pikowany owatą 80g/m²,  naturalną owczą wełną 520g/m² i pianką poliuretanową 7mm, zapewniającą przyjemne ciepło zimą. pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty. (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)

- Alergik wykonany z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m².  Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC. Pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty.

- Aloe Vera

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 19cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

Zapisz


Stelaże do materacy

  Birkflex Duoflex Flex3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
  Birkflex Duoflex Flex3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
NV (bez regulacji) Stelaże do materacy Stelaże zalecane   Stelaże zalecane Stelaże zalecane Stelaże zalecane  
KF (regulowane)              
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapisz